fbpx
Close

Djokovic kommenteeris enda isa väljaütlemisi

– Novak Djokovic / Foto: Zumapress.com/Scanpix

Maailma esireketi Novak Djokovici isa Srdjan on eriti just viimase aasta jooksul võtnud aktiivsemalt sõna maailma tipptennise teemadel. Tihtipeale on tema ütlemised olnud pehmelt öeldes huvitavad ja kohati ka vastuolulised.

Muu hulgas on ta öelnud:

  • „Federeri puhul ei ole tegemist sugugi nii hea inimesega, kui arvatakse.“
  • „Serbiale kohutaval ajal (sõda endise Jugoslaavia territooriumil – toim.) ilmus Novak nagu Jumala saadik, kes näitas, et me pole mingid metslased.”
  • „Kõik adekvaatsed inimesed armastavad Novakit.“
  • „Pooleteise aasta pärast purustab Novak kõik rekordid ja saab kõigi aegade parimaks.“
  • „Just Dimitrov tekitas suure kahju Horvaatiale, meile, kogu meie perele ja Serbiale.“ (seoses Aadria tuuril tekkinud koroonaviiruse puhanguga – toim.)

Nüüd aga kommenteeris isa antud intervjuusid poeg Novak: „Ma armastan teda, ta on minu suur toetaja. Ma ei saa aga kontrollida, mida ta ütleb. Kõigil on õigus avaldada oma arvamust, kuid ma ei nõustu temaga alati kõiges, mis ta ütleb. Ta on kirglik ja soovib mind kaitsta ning mõistagi seisan ma tema kõrval.“

Teadupärast mängib 18-kordne serblasest slämmivõitja praegu Monte Carlo Mastersil, kus ta kohtub kolmandas ringis briti Daniel Evansiga. Mõistagi on Djokovic kohtumise selge favoriit.

scroll to top