fbpx
Close

Djokovic ja Murray avaldasid Instagramis oma ideaaltennisisti mänguelementide kaupa

– Andy Murray ja Novak Djokovic peale mängu kätlemas / Foto: AFP/Scanpix

Instagrami Live sessioonil suhtlesid eile omavahel konkurendid tenniseväljakul ja ammused sõbrad, maailma esireket Novak Djokovic ja kunagi sama staatust kandnud Andy Murray.

Humoorikas suhtluses otsustati kirja panna oma ideaalne tennisist. Kuid seda mitte ühes isikus, vaid hoopis olulisemate tenniseelementide lõikes ning veel kahes kategoorias – mentaalne tugevus ja füüsiline vastupidavus.

Mõlema tennisisti arvamus kattus ideaalse servija, võrgumängija ja mentaalse tugevuse kategoorias. Servija osas ei piirdutud siiski ühe nimega, sest ei suudetud valida Nick Kyrgiose ja John Isneri vahel.

Andy Murray nimekiri oli siis selline: serv – Kyrgios/Isner; tõrje – Djokovic; eeskäsi – Rafael Nadal; tagakäsi – Djokovic; võrgumäng – Roger Federer; mentaalne tugevus – Nadal; füüsiline vastupidavus – Djokovic.

Novak Djokovici nimekiri: serv – Isner/Kyrgios; tõrje – Murray; eeskäsi – Juan Martin del Potro; tagakäsi – Murray; võrgumäng – Federer; mentaalne tugevus – Nadal; füüsiline vastupidavus – Dominic Thiem(David Ferrer.

scroll to top