fbpx
Close

Carlos Alcaraz kaotas maailma 135. reketile

Löödud mees: Carlos Alcarazi üllatas vastase hea mängutase. / Foto: Zumapress/Scanpix

Vahepeal maailma esireketi tiitlit kandnud ja praegune teine reket Carlos Alcaraz (Hispaania) kaotas Rooma ATP Masters 1000 turniiri 3. ringis Fabian Maroszanile (Ungari, ATP 135.) 3:6, 6:7.

Alcaraz suutis vaid korra murda Marozsani servi, aga seda teises setis seisul 3:4, kui ta juba oma pallingu oli loovutanud. Tie-break’is juhtis Alcaraz 4:1, aga kaotas siis kuus punkti järjest, neist kaks oma servil. Marozsan võitis esimeselt servilt 79% punktidest, mille kõrval Alcarazi 65% oli ikka üsna kahvatu.

Marozsan on 23-aastane ja 193 cm pikk tennisist, kes alles mullu augustis pääses esmakordselt TOP200 sekka. Teise hüppe 163. kohalt 128ndaks tegi Maroszan tänavu märtsis, kui võitis Antalya Challengeri. Tänane võit Maroszani veel esisajasse ei vii (jooksvas edetabelis on ta 114.), kuid 1/8 finaali võit Borna Corici (Horvaatia, 15) üle kergitaks ta 99. kohale.

“Ta üllatas mind päris tõsiselt,” tunnistas Alcaraz. “Tema mängutase oli tõesti kõrge. Olen kindel, et varsti ta kinnitab kanda esisajas.” Alcaraz süüdistas natuke ka ennast, et ta üldse ei uurinud, kuidas vastane mängib, vaid ainult vaatas tema tulemusi Challenger-turniiridelt.

Täna pidid Roomas selguma meeste üksikmängu 16 paremat, aga osa mänge jäid vihma tõttu pooleli ja ilmselt need jätkuvad teisipäeval.

scroll to top