fbpx
Close

Austraalia lahtised: Djokovic turniiritabelis, Zverev ja Nadal samal tabelipoolel

Novak Djokovic (paremal) ja Alexander Zverev võivad taas kohtuda poolfinaalis. / Foto: Reuters/Scanpix

Australian Openi korraldajail ei jäänud muud üle, kui loosida või täpsemalt paigutada maailma esireket Novak Djokovic (Serbia) tabelisse, sest Austraalia võimud ei ole uut otsust tema võimaliku riigist väljasaatmise kohta teinud.

Nüüd tekitaks see muidugi suure probleemi, kui Djokovic, kelle saaga on endiselt segane 16. detsembril antud koroonaproovi tõepärasuse või ankeedi täitmise vea tõttu, võetakse turniirilt maha. Sel juhul tuleb tema asemele paigutada 33. asetusega mängija ja seetõttu üks avaringi paar veel ümber teha. Ülemine tabeliveerand jääks sel juhul ka teistest nõrgemaks.

Praegu on aga Djokoviciga samal tabelipoolel tema kauaaegne rivaal Rafael Nadal (Hispaania, 6) ja Alexander Zverev (Saksamaa, 3), kellega serblane kohtus eelmise aasta teises pooles kolmes olulises kohtumises ja kaotas neist kaks – olümpiamängude ja ATP finaalturniiri poolfinaalis. Kui favoriite saadab edu, kohtuvad Zverev ja Nadal enne omavahel ning poolfinaalis läheb üks neist kokku Djokoviciga. Djokovici avaringi vastane on aga tema kaasmaalane Miomir Kecmanovic (ATP 78.).

Tabeli alumises pooles on huvitav, et grusiin Nikoloz Basilašvili (21) läks taas kokku vabapääsme saanud Andy Murrayga (Suurbritannia), kellele ta eile Sydney turniiril kaotas. Ei tea mitmendat korda on samas tabeliveerandis venelased Daniil Medvedev (2) ja Andrei Rublev (5), kes peaksid varasema edu korral kohtuma veerandfinaalis.

Meeste üksikmängu tabeli leiad siit.

scroll to top