fbpx
Close

Ashleigh Barty võtab enne Austraalia lahtisi asja rahulikult

Ashleigh Barty. / Foto: AFP/Scanpix

Naiste maailma esireket, 24-aastane austraallanna Ashleigh Barty, rääkis Eurospordile, kuidas ta vaatab oma hooajale pärast pikka pausi.

Ashleigh Barty, kes pole koroonapandeemia tõttu alates 2020. aasta veebruarist võistelnud, hindas oma ettevalmistust ja meeleolu selleks hooajaks.

“Ma pole aasta aega võistelnud, nii et see ei saa olema lihtne. Kuid ärge paanitsege, kui hooaeg ei alga päris ideaalselt. Ma arvan, et tegin kõike, mida teha sai. Mulle tundub, et igal aastal jätkame oma mängu arendamist ning see protsess läheb järjest paremaks.”

“Ees on taas pikk hooaeg ja meil pole vaja paanitseda. Püüame teha ainult kõik endast oleneva ja tuleb siis, mis tuleb… Aga ma tunnen end suurepäraselt. Tunnen, et olen valmis ja lihtsalt ei jõua ära oodata, millal võistlemisega alustada saan,” lisas Barty.

Eelmisesse aastasse mahub Ashleigh Bartyl neli turniiri. Võitude-kaotuste saldoks kujunes 12-3. Mullustel Austraalia lahtistel katkes tema teekond poolfinaalis, kui ta kaotas hilisemale võitjale Sofia Keninile (USA).

scroll to top