fbpx
Close

Dominic Thiemi selle aasta suurim sihtmärk on Roland Garros

‘ Dominic Thiem / Foto: Imago Sport/Scanpix

Mullu oma esimese Suure slämmi tiitli (US Open) saavutanud austerlane Dominic Thiem rääkis Sportschaule oma eesmärkidest sellel aastal.

Maailma kolmanda reketi Dominic Thiemi sõnul on tema jaoks selle aasta põhiturniiriks Prantsusmaa lahtised Roland Garrosil.

“Minu jaoks on peamine eesmärk Prantsusmaa lahtised. See on nii olnud kõik viimased aastad. Ikkagi meeldib mulle kõige rohkem turniir, kus minu jaoks on parimad tingimused. Mängisin juba 2011. aastal seal noorte finaalis ja sellest ajast on see turniir, mida tahtsin alati võita.”

“Rafa on muidugi teisest liigast ja ma ei tea, kas minus on ikka piisavalt usku tema võitmiseks Roland Garrosil. Sellel turniiril pole ma teda kunagi suutnud võita. Teiste osas olen enesekindel, kuid Rafa võitmine peaväljakul on võib-olla meie spordiala üks raskemaid ülesandeid. Ainult kaks mängijat on sellega hakkama saanud – hull statistika! Ma arvan, et jääb endiselt Pariisis vaieldamatuks favoriidiks veel aastaks või paariks. Kuid ikkagi on selle turniiri võitmine minu peamiseks eesmärgiks ja proovin sellel aastal uuesti.”

Viimastel Prantsusmaa lahtistel võinuks Thiem poolfinaalis kohtuda Rafael Nadaliga, kuid kaotas veerandfinaalis Diego Schwartzmanile (Argentina) settidega 2:3.

scroll to top