fbpx
Close

Anett Kontaveidil tuli finaalis tunnistada vastase paremust

– Anett Kontaveit / Foto: AFP/Scanpix

Maailma teine reket Anett Kontaveit kaotas Hamburgi WTA 250 turniiri finaalis USA-d esindavale Bernarda Perale (WTA 81.) tulemusega 2:6, 4:6.

Tegu on sama vastasega, keda Anett hiljuti Wimbledoni avaringis 7:5, 6:1 võitis. Juba enne finaali oli aga teada, et Pera on nüüdseks sattunud väga heasse hoogu.

Pera alustas kohtumist kohe murdega ega vaadanud enam tagasi, murdes hiljem veel korra Kontaveidi servi ja võites avaseti 6:2.

Teises setis seisul 2:3 Aneti poolt vaadatuna suutis Pera taas eestlanna pallingu murda ning seejärel ka enda servi hoida. Kuigi Anett suutis tagasi murda, võitis ameeriklanna siiski seti 6:4 ja ühtlasi ka finaali.

Võib öelda, et Pera mängis väga õnnestunult ja teravalt, hoides Anetti pideva surve all (eriti Aneti teise servi pealt), mida liiga tihti ei näe.

Fantastilises hoos Pera võitis seega teise turniiri järjest, tema võiduseeria pikenes nüüd 12-mänguliseks. Uues maailma edetabelis tõuseb ameeriklanna vähemalt 55. kohale, hooaja kolmandasse finaali jõudnud Anett jätkab teisel real.

Anett on võistlustules ka järgmisel nädalal, mängides Prahas peetaval WTA 250 turniiril.

scroll to top