fbpx
Close

Riikliku teenetemärgi pälvivad Anett Kontaveit ja Paavo Nõgene

Anett Kontaveit. / Foto: Zumapress/Scanpix

Täna kuulutati Eesti Vabariigi presidendi kantselei poolt välja selle aasta riiklike teenetemärkide saajad (kokku 151). Nende sekka mahtusid eelmisel aastal profikarjääriga hüvasti jätnud Anett Kontaveit ja Eesti Tennise Liidu asepresident ja AS Tallink juhatuse esimees Paavo Nõgene.

Eesti Tennise Liidu peasekretäri Allar Hindi sõnul on väga meeldiv, et president Karis on teenetemärgi otsustanud anda eelmisel aastal oma suurepärase karjääri lõpetand Anett Kontaveidile, kes tänu oma sihikindlusele ja headele tulemustele sai eeskujuks paljudele noortele tennisega tegelemisel ja aitas kaasa üldse tennise kandepinna laienemisele Eestis.

“Kindlasti ei saa ka alahinnata tema panust Eestit tuntuse ja selle positiivse kuvandi kujundamises tenniseringkondades üle maailma. Oleme väga rõõmsad, et kõrge tunnustuse on pälvinud Tallink Grupi juhatuse esimees Paavo Nõgene, kes on ühtlasi ka Eesti Tennise Liidu juhatuse liige. Tallinki kui Eesti tennise suurtoetaja kaasabil on saanud võimalikuks Eesti tennisemaastikku jätkuvalt arendada ja mängijaid toetada,” lisas Hint.

scroll to top