fbpx
Close

Anett Kontaveidil loosiga ei vedanud – Madridis ebamugavad vastased

Anett Kontaveit Stuttgardi turniiril. / Foto: EPA/Scanpix

Ei saa öelda, et 14ndana asetatud Anett Kontaveidil oleks Madridi Premier Mandatory turniiril loosiga vedanud, sest tal tuleb avaringis mängida enda jaoks ebamugava vastase Aliaksandra Sasnovitšiga (Valgevene, WTA 34.).

Kontaveidi ja Sasnovitši omavaheliste kohtumiste seis on 4:4, kuid kahe viimase hooaja mängude kokkuvõttes on Anett taga 1:3. Viimati nad kohtusid Australian Openi 2. ringis ja tookord valgevenelanna võitis 6:3, 6:3. Ainus hea näitaja on see, et liivaväljakul on nad varem kohtunud kaks korda ja Anett on võitnud mõlemad mängud. Kirjutame Sasnovitšist pikemalt mängu eelloos, kuid esialgu nendime, et võinuks paremini vedada.

Halb on ka see, et suure tõenäosusega tuleb Kontaveit-Sasnovitši mängu võitjale vastu Elise Mertens (Belgia, WTA 18), kellele Anett on kaks viimast matši kaotanud. Samas tabeliosas on ka maailma esireket Naomi Osaka (Jaapan), aga ta ei pruugi praeguses seisus olla üldse ohtlikum kui Sasnovitš või Mertens, kes USA-s elanud jaapanlannaga võrreldes on liivaväljakutega rohkem sinasõbrad.

scroll to top