fbpx
Close

Anett Kontaveidi loos oli seekord soodne

– Anett Kontaveit / Foto: ETL/Igor Pissarev

Kolmapäeval algab 28 tennisisti osavõtul Melbourne’is kolmas WTA 500 turniir Grampians Trophy, kus osalevad mängijad, kes pidid kaks nädalat olema hotellis täielikus karantiinis ilma treeninguvõimaluseta.

Nagu teame, on nende 28 hulgas ka Anett Kontaveit, kes on Grampians Trophyl asetatud kuuendana. Erinevalt aasta esimesest turniirist Abu Dhabis oli loos seekord Anetti jaoks soodsam, kui avaringis tuleb kokku minna maailma 82. reketi Cristina McHale’iga (USA). 28-aastase McHale’i suuremad saavutused jäävad siiski kaugemasse aega – oma ainsa WTA turniiri võitis ta 2016. aastal Tokyos ja tema kõrgeim edetabelikoht (24.) pärineb 2012. aastast.

Ilmselt ei ole ka kuigi määrav, et seni ainsas omavahelises kohtumises kaotas Kontaveit 2013. aasta Miami turniiril McHale’ile 2:6, 1:6. Tolle mängu ajal oli McHale edetabelis 55., aga Anett alles 368.

Kui Anett McHale’i alistab, on tema järgmiseks vastaseks kas Barbora Strycova (Tšehhi, WTA 38.) või Bettanie Mattek-Sands (USA, 339.), kes mõlemad on viimastel hooaegadel pigem silma paistnud paarismängus. Kui minna veel edasi, siis Kontaveidi võimalik vastane veerandfinaalis on kolmandana asetatud Viktoria Azarenka (Valgevene).

Praegu näete tabelit sellest artiklist, kuid WTA küljel veel avaldatud pole.

scroll to top