fbpx
Close

Välja langes veel kaks TOP20 naist, ka Jelena Ostapenko kaotas

Paula Badosa tegi meelehärmi meie lõunanaabreile. / Foto: Zumapress/Scanpix

Naiste üksikmängus lõppes laupäeval kolmas ring, kus välja langes veel kaks üsna kõrge asetusega tennisisti. Lisaks jagas nende saatust eelmises ringis hiilgavalt mänginud Jelena Ostapenko.

Kui rääkida 2017. aasta tšempionist Ostapenkost, siis ikkagi ei ole ta oma ebastabiilsusest jagu saanud. Kuidas on muidu võimalik, et ta alistab kahes setis teisena asetatud Karolina Pliškova (Tšehhi), seejärel aga kaotab 4:6, 3:6 maailma 87. reketile Paula Badosale (Hispaania). Ostapenko valitses vaid kaht esimest geimi, kus ta kokku kaotas kolm punkti. Varsti oli juba Badosa murdega ees 3:2 ja sealtpeale 22-aastane hispaanlanna enam kaotusseisu ei sattunud. Teises setis oli Ostapenko viimane võimalus seisul 3:4, kui ta juhtis vastase servil 40:30. Aga murdepall jäi realiseerimata. Mõistagi võitis Ostapenko äralöögid 32:15, aga tegi 43 lihtviga Badosa 10 vastu. Pliškova vastu oli lätlanna teinud ainult 19 lihtviga.

Badosa kohtub 1/8finaalis teise üllataja Laura Siegemundiga (Saksamaa, WTA 66.), kes võitis Petra Martici (Horvaatia, 13) 6:7, 6:3, 6:0. Välja langes ka Arina Sabalenka (Valgevene, 8), kes sai lüüa Ons Jabeurilt (Tuneesia, 30) 6:7, 6:2, 3:6. Kuid üllatada ei lasknud end Sofia Kenin (USA, 3) ja Petra Kvitova (Tšehhi, 7), kellest on saanud nüüd alumise tabelipoole ilmselged favoriidid.

Vaadake naiste üksimängu tabelit siit.

scroll to top
Inline
Inline