fbpx
Close

Twitterituuled | Kontaveidi võidumöire, särasilmne intervjuu, Brexit ja palju muud

Anett Kontaveit. | Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Tennisnet valis välja huvitavamad säutsud, mis pärast Anett Kontaveidi 4:6, 6:3, 6:4 võitu Toronto turniiril Maria Šarapova üle silma jäid. Nagu näha, ei hoidnud tennisesõbrad kiitusega just tagasi.

 

 

“Kontaveidil oli õige mänguplaan. Ta pidi vaid Šarapova liikuma panema.”

https://twitter.com/Genuine30005/status/1158673857366167557

“Anett Kontaveidil on põhjust rohkelt naeratada, sest ta edenes avaringist edasi.”

 

 

“James Blake ja Mary Carillo ütlesid, et Šarapovale peaks tänane kaotus julgust juurde andma. Olen sellega päri.”

“Respekt: Maria Šarapova ja Anett Kontaveit saamas pärast kolmetunnist elavat mängu võrgu juures kokku. Minu hinnangul oli see kindlasti üks tänavuse hooaja parematest mängudest.”

 

 

“Vau. Milline mäng! Liiga vara on seda veel turniiri parimaks mänguks nimetada, aga Anett Kontaveit pakkus väga hea partii, et Maria Šarapova konkurentsist lülitada.”

 

 

“Uskumatu tennisemäng sai just peaväljakul läbi. Kontaveit võitis Šarapovat kolmes setis, mäng kestis 2 tundi ja 40 minutit.”

 

 

“Mu jumal! See oli üks tasavägisemaid mänge, mida olen kunagi algusest lõpuni vaadanud. Uskumatu võitlus ja otsustavus Kontaveidilt, kuid otsustava seti üheksas geim jääb Mariat kripeldama. Lihtsalt uskumatu mäng.”

 

 

“Anett Kontaveit väärib kogu au, sest ta mängis imelist tennist. Ta suutis tõesti kõikidele löökidele reketi vastu saada. Mul on hea meel näha teda mänge võitmas. Kahju vaid, et see võit tuli Maria üle.”

 

 

“Ma ei taha rääkida Brexitist! See on liiga masendav. Mul on hoopis hea meel eelmise õhtu tennise üle, kus võidu said Kontaveit ja Kasatkina. Ja Jastremskaja!”

 

scroll to top
Inline
Inline