fbpx
Close

Anett Kontaveidi partneriks paarismängus on maailma parimaid mängijaid

– Timea Babos / Foto: Zumapress.com/Scanpix

Toronto turniiri üksikmängu edukalt alustanud Anett Kontaveit teeb kaasa ka paarismängus. Üllatav pole osalemise fakt kui selline, vaid partner, kellega Kontaveit koos mängib.

Nimelt seekord on Anett Kontaveidi partneriks paarismängus maailmas kolmandat positsiooni hoidev Timea Babos Ungarist. Babos on parimal juhul olnud ka maailma esireket paarismängus (juuli 2018)! Tavapäraselt oleme näinud 26-aastast Babost mängimas Kristina Mladenoviciga (Prantsusmaa), kellega kahasse võideti 2018. aastal Austraalia lahtised ja tänavu Prantsusmaa lahtised meistrivõistlused. Veel on Babos jõudnud naiste paarismängus kolmel ja segapaarismängus kahel korral Suure slämmi turniiri finaali.

Paarismängu aasta finaalturniiril tuli Babos 2017. aastal esikohale Andrea Hlavackovaga (Tšehhimaa) ja 2018. aastal Mladenoviciga.

Üksikmängus kolm aastat tagasi maailma 25-s olnud Timea Babos on selles mänguliigis Suure slämmi turniiridel piirdunud reeglina esimese või teise ringiga, korra (2016) murdis ta end USA lahtistel 32 tugevama hulka. Kokku on ungarlanna võitnud WTA turniire paarismängus 21 ja üksikmängus 3.

Torontos minnakse esimeses ringis vastamisi kaheksanda asetusega Lucie Hradecka (Tšehhimaa)/Andreja Klepaciga (Sloveenia).

Turniiritabel.

scroll to top