fbpx
Close

Tondi Tennisekeskus ja Karulaugu Spordikeskus kannavad tänasest nime Forus Spordikeskus

– Forus Spordikeskus Tondil / Foto: Forus Spordikeskus

Kõigile tennisesõpradele hästi tuttavad suurepärased tennisekeskused Tondil ja Karulaugus kannavad nüüd ühist nime Forus Spordikeskus. Alljärgnevalt avaldame sellekohase pressiteate.

Jätkusuutlikkuse tagamiseks on oluline areng nii indiviidi, meeskonna kui ka ettevõtte tasandil. Ka meie oleme pidevas arengus, pakkumaks üha mitmekülgsemat ja kvaliteetsemat teenust. Meil on rõõm teatada muutusest, mis usutavasti pakub lisaväärtust ka meie kliendile. Alates tänasest kannavad Tondi Tennisekeskus ja Karulaugu Spordikeskus nime Forus Spordikeskus.

Forus on bränd, mis tuli Eesti turule mõned kuud tagasi. Seda kaubamärki kannavad meiega samasse gruppi kuuluvad turva- ja haldusteenust pakkuvad ettevõtted FORUS Security ja FORUS Haldus. Me omame sarnaseid väärtusi, keskendudes klientidele, koostööle ning arengule. Ühiselt usume, et Foruse bränd saab läbi erinevate teenusvaldkondade eestimaalaste jaoks omaseks ja turvaliseks, kvaliteedi ning hoolivuse märgiks.

FORUS Spordikeskus nime kannavad edaspidi hooned, milles pakume sportimise ja vaba aja veetmise võimalusi Tondil ja Viimsis. Sisuline tegevus fitnessklubi ning reketialade klubilise liikumise näol jääb endiselt Golden Club kaubamärgi alla.

– Forus Spordikeskus Viimsi / Foto: Forus Spordikeskus Viimsi

Keskuseid haldava OÜ Tondi Tennisekeskuse juht Marek Kaleta ütles, et Forus on kaubamärgina värske ja ambitsioonikas ning kannab edasi väärtusi, mis on sporditeenuse osutamisel olulised. „Ehkki vormilt uus, on meie spordikeskuste sisu endine – pakkuda klientidele jätkuvalt väga kõrgel tasemel treenimise ja vaba aja veetmise võimalusi,” selgitas Kaleta.

Ta avaldas heameelt, et nimevahetus ja spordikeskuste taasavamine sattusid peaaegu ühele ajale. „Loodame, et viiruseolukord lubab spordikeskuseid nüüd pikemalt lahti hoida ja inimestel treenida. Omalt poolt pingutame maksimaalselt, et inimestel oleks siin turvaline ja nakatumise oht võimalikult väike,” märkis Kaleta.

Forus Grupi turundus- ja müügivaldkonna juht Jüri Teemant tõi välja, et Forus on Eesti turul uus ja ainulaadne teenusepakkuja, kus ühe kaubamärgi alt toimub kinnisvara haldamine, hooldamine ning valvamine, samuti kliendisuhte juhtimine. „Sport on meie grupis olnud tähtsal kohal juba üle 10 aasta, mistõttu on loogiline, et Foruse nime ja väärtusi hakkavad kandma ka meie universaalsed spordirajatised,“ lisas Teemant.

Lisainfo: Goldenclub.ee

scroll to top