fbpx
Close

Tennise õues mängimise võimalused muudkui lisanduvad

– Rakvere Rahvaaia väljakud / Foto: Rakvere Spordikesus

Tennisnet on Tallinna suuremate tennisebaaside väliväljakute avamist jooksvalt kajastanud. Eelkõige on see puudutanud klassikalisi savi-liivaväljakuid, sest nende ettevalmistamine nõuab rohkem aega võrreldes muude väljakukatetega, Tegelikkuses on muidugi ka liivaväljakute vahel erinevusi, eriti just viimastel aastatel rajatud ja aastakümneid kasutuses olnute vahel.

Tallinnas ja selle lähistel saab vabas õhus praegu mängida pea kõikides keskustes: liivaväljakud on avatud Kadriorus, Kalevis, Nõmmel ja Tondil. Kunstkattega väljakud töötavad juba nädalaid Rocca-al-Mares ja Tabasalus, kõva kattega väljakud Tallink Tennisekeskuses ja Tondirabas ning vaipkattega väljakud Karulaugu SK-s.

Tartus saab juba nädala jagu mängida Tähtvere Tennisekeskuse ja Toomeoru liivaväljakutel, samuti avati just Rakvere Rahvaaia väljakud. Viljandis mängitakse tehiskattega liivaväljakutel juba aprilli algusest.

Pärnus on liivaväljakute ettevalmistamisega alustatud, seega on ka sealt peagi häid uudiseid oodata. Kui on avatud või avamisel veel mõned tennisekeskused õues mängimiseks, siis palume sellest meile teatada: toomas@tennisnet.ee.

scroll to top