fbpx
Close

Tennisestaarid korraldavad heategevusmängude õhtu raha kogumiseks Austraalia tulekahjude päästmisele

Roger Federer ja Rafael Nadal mängivad heategevusõhtul. / Foto: Reuters/Scanpix

Neid uudiseid, kuidas maailma parimad tennisistid ja ka organisatsioonid annavad rahalist abi Austraalia põlengute päästmiseks, on juba palju ilmunud, aga uue variandina võtsid tippmängijad nüüd päevakorda heategevusmängude õhtu.

Selline üritus toimub 15. jaanuaril Australian Openi peaväljakul ehk Melbourne’i Rod Laver Arenal. Nõusoleku matšides osaleda on andnud Roger Federer, Rafael Nadal, Stefanos Tsitsipas ja Nick Kyrgios ning naistest Serena Williams, Naomi Osaka ja Caroline Wozniacki.

Täiskasvanutest pealtvaatajaile maksab selle ürituse pilet 54 Austraalia dollarit ja neile, kel ette nähtud hinnalandus, 35 dollarit. Eurodes on see vastavalt umbes 33 ja 22. Piletitulu läheb mõistagi tulekahjude kustutamise aitamiseks, tennisistid mängivad tasuta.

Austraalia Tennise Liidu tegevjuht Craig Tiley ütles, et tema jaoks on imeline, kui palju on maailma tenniseinimesed tulnud Austraaliale appi ja oma panuse andnud. “Kõigil tippmängijatel on tahe aidata – oleme saanud neilt uskumatult palju tagasisidet,” lisas Tiley.

Lisame ka varem avaldatud uudisele, kus kirjutasime, et Maria Šarapova andis tulekahjude kustutamiseks 17 400 dollarit ning kutsus üles samaga vastama Novak Djokovici, et nüüd ongi serblasest Australian Openi tiitlikaitsja selle üleskutse vastu võtnud ja summa välja pannud.

scroll to top