Elena Malõgina siiski endisele esisaja mängijale vastu ei saanud

– Hongkong / Foto: Pixabay

ITF-i 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril Hong Kongis kaotas end kvalifikatsioonist põhiturniirile murdnud Elena Malõgina avaringis Jana Fettile (Horvaatia, WTA 240.) 2:6, 2:6.

Kirjutasime juba eile, et Fetti näol on tegemist endise esisaja mängijaga, kes oli 2018. aasta Australian Openil lähedal hilisema võitja Caroline Wozniacki alistamisele. Seepärast polnud üllatus, et Fett Malõginat võitis, kuigi ehk lootsime salamisi tasavägisemat mängu.

Kohtumine kestis siiski tund ja 9 minutit ning esimeses setis õnnestus Malõginal ka üks servimurre, mis vähendas kaotusseisu 2:3-le. Aga ta oli enne loovutanud kaks oma servigeimi ning seetõttu tasavägiseks ikkagi ei läinud. Teine sett kestis ajaliselt kauem ja oli pingelisi geime, aga tulemus sama. Malõginal oli teises setis kolm murdepalli, aga seekord ta vastase servigeimi ei võitnud.

Neli topeltviga teinud Malõgina lõi esimest servi sisse üsna hästi (65%), aga võitis ainult 43% punktidest (Fett 70%).