fbpx
Close

Pisarais Anett Kontaveit: sellise publikuga oli väga raske

Anett Kontaveit pausi ajal mängus Serena Williamsiga. / Foto: USA Today/Scanpix

Uudisteportaal Yahoo Sport kirjutab, et New Yorgi publik ei käitunud Anett Kontaveidi suhtes viisakalt, kui tema eksimuste peale plaksutati ja pärast ilusaid äralööke valitses tribüünidel vaikus.

Kui pressikonverentsil pealtvaatajate kohta küsiti, ei pidanud Anett vastu ja puhkes nutma. “Mul kindlasti ei ole häbi kaotada Serenale,” sõnas ta. “Aga sellise publikuga oli väga raske.” Selle peale katkestas Anett pressikonverentsi ja marssis ruumist välja.

Yahoo Sport märgib, et mitmed fännid on sotsiaalmeedias tauninud publiku käitumist, sest nende meelest ei näidatud Anetti suhtes piisavalt austust.

Nii palju, kui teleülekandest võis aru saada, lõpetas Anett mängus mingil hetkel isegi pärast head lööki come on! hüüded, sest ei olnud kellelegi oma rõõmu näidata.

Siinkohal tasuks meenutada, kuidas publiku käitumise osas pidas pika tiraadi Daniil Medvedev, kes kaotas Austraalia lahtiste finaalis Rafael Nadalile, aga selles mängus ei olnud õhkkond kaugeltki nii vaenulik, lihtsalt Nadali äralöökide puhul oli kisa palju suurem kui Medvedevi õnnestunud löökide järel.

scroll to top