fbpx
Close

Tartu seenioride turniir kujunes rahvusvaheliseks ja läks igati korda

Läinud nädalavahetusel peeti Tartus Toomeoru tenniseväljakutel seenioride turniir, mis oli alternatiiviks ärajäänud Eesti seenioride karikavõistluse etapile.

Analoogselt Eesti seenioride karikasarjale mängiti ka Tartus vanuseklassis alates 55+. Võisteldi ainult paarismängudes. Selline turniir on igati tervitatav olukorras, kus seenioride turniirid enamjaolt ära jäämas, kuigi Eesti seenioride MV saavad see aasta peetud. Vanuseklassis kuni 50+ on meistrid juba ka selgunud (mehed, naised).

Tartu turniiri peakorraldaja Uno Ainsoo sõnul läks turniir igati korda. “Seenioride turniir sai peetud külalisosavõtjatega. Keegi  tänase seisuga koroonaviirusesse ei ole jäänud. Tegime selle alternatiivturniirina Enn Kunila rahastatud seenioride karikaetapile, mis jäi ära, kuna kardeti koroonaviirusega seonduvaid ohtusid. Ja muidugi oli üks oluline põhjus, et Tartus ikka seeniorid ka käiksid mängimas. Väliskülaliste seas olid muuhulgas seenioride tipptase: Jan Pieter Noordermeer Hollandist ja Biruta Grinberga Lätist. Meie tippseeniorid olid nendega tõsiselt hädas,” lisas Ainsoo.

Naispaarismängu esikolmik:

  1. Biruta Grinberga/Ieva Lebkalne
  2. Ülle Kirsimägi/Reet Ainsoo
  3. Riina Raig/Krista Kielberg

Meespaarismängu esikolmik:

  1. Jaan Kree/Heino Raivet
  2. Ervin Naarits/Alari Purju
  3. Peeter Oja/Uno Ainsoo

Segapaarismängu esikolmik:

  1. Merike Seer/Jan Pieter Noordermeer
  2. Krista Kielberg/Tarmo Thomson
  3. Kaie Kree/Jaan Kree
scroll to top