fbpx
Close

Täielikus madalseisus slämmiturniiri võitja kaotas maailma 270. reketile

Sloane Stephens. / Foto: AFP/Scanpix

Kui enamik maailma paremaid naismängijaid proovib sel nädalal jõudu Dohas, siis Ameerika maailmajao mitmed paremad osalevad Acapulcos, kus auhinnafond on veidi üle veerand miljoni dollari.

Kaks kuulsust on aga Acapulcos juba välja langenud. Kui vananeva staari ja endise maailma esireketi Venus Williamsi (USA) 6:4, 6:7 2:6 kaotust 19-aastasele Kaja Juvanile (Sloveenia, WTA 125.) ei saa pidada suureks üllatuseks, siis esimesena asetatud Sloane Stephensi (USA) 4:6, 2:6 allajäämine maailma 270. reketile Renata Zarazuale (Mehhiko) on küll sensatsioon. 2017. aasta US Openi tšempion oli ju veel tipu lähistel ka järgmisel hooajal, kui jõudis Prantsusmaa lahtistel finaali, kuid hiljem on ta järjest sügavamale auku langenud.

Tänavu on Stephens nüüd kaotanud kõik neli kohtumist ja neist kolm esisajasse mitte kuuluvale mängijale. 26-aastane ameeriklanna püsib veel edetabelis 35. kohal tänu sellele, et jõudis eelmisel hooajal Madridi turniiril poolfinaali ja Roland Garrosis veerandfinaali. Mullu augustist alates on Stephensil ainult üks enam-vähem tulemus – Wuhani turniiri 1/8 finaal.

WTA turniiril näeb väga harva 2. ringis sellist kohtumist, mis nüüd Acapulcos toimub – nimelt läheb Zarazua kokku Katie Volynetsiga (USA, WTA 384.). Üks neist peab saama veerandfinaali!

scroll to top