fbpx
Close

Spordiennustaja Peep: omadele ei tohiks panustada

Spordiennustaja Peep

Nagu juba esimesel korral ütlesin, ei tahaks ennustada eestlaste mänge. Nii läkski, et Raivo nende peale panustamisega kaotas, minu ainus ennustus geimide arvu kohta Anett Kontaveidi ja Aliaksandra Sasnovitši mängus läks ka mööda. Õnneks olid ülejäänud kaks pakkumist raudkindlad, kui arvestada, millise skooriga Maria Šarapova ja Karen Hatšanov võitsid.

Uues panustevoorus oleks põnev ennustada Šarapova ja Caroline Wozniacki mängu, aga ma tõesti ei oska arvata, kumb võidab. Seepärast lähen pigem kindla peale, ehkki muidugi spordis pole midagi kindlat.

Ahvatlev tundub Arina Sabalenka koefitsient 1,44 juunioride klassi mängija Amanda Anisimova vastu. Panustan siis Sabalenkale 10 eurot.

Jätkan panustamist Hatšanovile. Minu arust on tema koefitsient 1,57 liiga hea, et mitte seda kasutada. Arvestades, et tema vastane Roberto Bautista Agut on pidanud kaks viiesetilist mängu, tundub see olevat „kindel raha“. Panustan siia ka 10 eurot.

Ühe panuse teen aga riskantsemalt. Kui seni on Venemaa mängijad toonud mulle raha sisse, siis nüüd pakun belglase David Goffini võitu koefitsiendiga 2,60 Daniil Medvedjevi üle. Sinna panen 5 eurot.

Raivo Suviste panused

Eelmisest ringist ei tahakski palju rääkida – rahast kahju ja mitu lemmikut läinud.

Khachanov – Bautista-Agut,  (Khachanov võit, koef. 1,48). Miks mitte ei võiks  Khachanov olla üks selle turniiri üllatajatest. Bautistal on jäänud ka palju energiat juba kahte esimesse mängu. Panustan 5 eurot.


Sharapova Maria – Wozniacki Caroline  (Sharapova  võit, koef. 2.07). See on küll riskantne paigutus rahale, aga tundub, et Marial on pallid hakanud väljakusse jääma. Kui muidugi Carolina suudab punktid pikaks ajada, siis on Marial raske ja minul häving. Aga ikkagi 5 eurot.

Pliskova Karolina – Giorgi Camila (Karolina võit, koef. 1,53). Arvan, et eelmise mängu teisest setist leitud mängukindlus on säilinud ka selleks kohtumiseks. Nukuliku olemisega Camila võimalused ei ole ka mitte väiksed, aga ikkagi panustan Pliskovale 10 eurot.

P.S. Pafi Australian Openi kampaania leiab siit.

scroll to top