fbpx
Close

Spordiennustaja Peep: Kindel on see, et miski pole kindel

Kindel on see, et miski pole kindel

Täpselt nii, nagu ma pealkirjas ütlen, võib iseloomustada minu kolmanda ringi mängude ennustamist. Otsustasin ju oma arust riski vältida, aga panin mõlemad oodatud tulemused ja ka ühe üllatustulemuse mööda. Eriti hämmastas mind Arina Sabalenka kaotus 17-aastasele Amanda Anisimovale. Oleks see tulemus olnud veel 7:6, 6:7, 7:6, aga see oli 6:3, 6:2! Muide, sellega läksid alt ka Tennisnetis ennustanud eksperdid.

Olen otsustanud, et lõpuni ennustuses vastu pidamise nimel teen praegu natuke väiksemad panused ja panen igale mängule 5 eurot.

Esiteks: Elina Svitolina – Madison Keys, siin koefitsiendiga 2,32 panustan Svitolina võidule. Minu isiklik arvamus on, et selles kohtumises on šansid võrdsed, seega peaks valima suurema koefitsiendi.

Teiseks: Borna Coric – Lucas Pouille, koefitsiendiga 1,35 panustan Corici võidule. Kuigi koefitsient on siin madalam, on see minu arust palju vähem kindlam, kui Sabalenka võit…

Kolmandaks: võtan hoopis ühe meeste paarismängu ja ennustan prantslaste Pierre-Hugues Herberti ja Nicolas Mahut’ võitu Rajeev Rami ja Joe Salisbury üle koefitsiendiga 1,40. Prantslased jõudsid novembris ATP Mastersil finaali ja peaksid olema soosikud.

Raivo Suviste ennustused

Ebastabiilsemad naised aitasid seekord nina vee peale. Camila kaotas (ja mina võitsin), aga nägin kuidas nääpsuke tennisist, kellel pikkust 168 sentimeetrit, lõi 190 km/h servi. Ehk annab see ka Anettile indu veidi kilomeetreid lisada.

Muguruza Garbine – Pliskova Karolina (Muguruza võit, koef. 2.12). Mängus Giorgi vastu märkasin, et mitte eriti kiire liikujana tuntud Karolina kulges väljakul tavapärasest veel aeglasemalt. Loodan, et peale minu on seda märganud ka Garbine. Panustan 5 Eurot.

Meestel on pealtnäha pinget vähem. Neljal paaril on paberil justkui võitja selge. Lähen siis veidi riskantsemat teed. Pikka aega neljal vaalal sõitnud meeste tennises on üks neist taandumas ja tabelis on tema koha hõivanud Alexander Zverev. Loodan, et tõestab seda ka mänguga ja alistab Milos Raonici. Panustan 5 Eurot Zverevi võidule koefiga 1.78.

Teen veel ühe riskantse pakkumise, Halep Simona – Williams Serena. Serena on sellel turniiril liikunud võitudega nagu “nuga läbi või”. Väga suurt pingutust ei ole ta pidanud tegema. Seevastu Halep on rassinud rohkem ja Venuse vastu oli Simona mäng juba parimate päevade tasemel. Panustan Halepi võidule 5 Eurot koefitsiendiga 3.

scroll to top