fbpx
Close

Spordiennustaja Peep: jõudsin ree peale tagasi

Spordiennustaja Peep: Jõudsin ree peale tagasi

Eelmise korraga jõudsin lõpuks ree peale tagasi, omapärasel kombel aitasid mind paarismängud. Kuigi see oli üsna õhkõrn ennustus, sest näiteks Samantha Stosur ja Shuai Zhang, kellele panuse tegin, jäid esimeses setis 1:5 taha. Ma ei tea ju tegelikult paarismängudest midagi (õigem oleks vist öelda peaaegu midagi), eks see on rohkem kohvipaksu pealt ennustamine, ent üksikmängu mitmed senised panused on näidanud, et teadmistest polegi kasu…

Lubasin, et kui asi jõuab finaalideni, teen suurema panuse, aga hoian siiski kaht kõige suuremat panust pühapäevastele meeste finaalidele (nii üksik- kui ka paarismäng). Naiste finaalis ei oska küll kedagi eelistada, aga kuna Naomi Osaka koefitsient (2,14) on suurem, panustan temale 10 eurot.

Naiste paarismängu finaalis panen 5 eurot favoriitidele Kristina Mladenovicile ja Timea Babosile koefitsiendiga 1,44.

Ja lõpuks meeste poolfinaal Novak Djokovic – Lucas Pouille. Valin sellest panuse, kus Pouille’ile antakse 8,5 geimi ette ja teen selliste tingimustega panuse (koefitsient 1,58) prantslase kasuks. Ehk ümber arvutatuna see tähendab, et kui Pouille kaotab 3:6, 4:6, 3:6 (-8), olen panuse võitnud. Minu panus on 5 eurot.

Raivo Suviste ennustused

Ei uskunud, et juba eelmises ringis üllatanud Pouille veelkord sama teeb.  Samuti oli ootamatu Serena kaotus seisult 5:1. Seega minule täielik häving.

Nüüd on võimalik valida kaks võimalust ja üks tee nende elluviimiseks – riskida veel rohkem ja kas hävida täielikult või ronida kilbile.

Novak Djokovic – Lucas Pouille (Pouille’i võit, koef. 11.00). Panustan 5 eurot. Ehk on Lucasel veel püssirohtu sarves ja üllatus tulekul.

Naomi Osaka – Petra Kvitova (Osaka võit koef. 2,14). Panustan 5 eurot. Naomi on mitmes mängus tulnud raskest seisust välja ja näidanud küpsust.

Lõpetuseks annan oma toetuse lähinaabrile paarismängus. Üle pika aja on Kontinen/Peers saanud kätte mängukindluse ja olnud võidulainel. Loodan, et see jätkub. Panustan nende võidule 5 eurot koefitsiendiga 2,23.

P.S. Pafi Australian Openi kampaania leiab siit.

scroll to top