fbpx
Close

Pallas Open stardib reedel Tallink Tennisekeskuses

Reedel algab Tallink Tennisekeskuses Eesti üks suurimaid seltskonnaturniire Pallas Open. Turniiri on peetud alates 2011. aastast erinevate nimede all ja alati jaanuari viimasel nädalavahetusel. 

Analoogselt eelnevatele aastatele on Pallas Openil kolm tugevusgruppi. Ülemises BaltCap liigas teevad kaasa tegev- ja endised mängijad või treenerid koos aktiivsete harrastusmängijatega.

Südameapteek liigas on lõviosa mängijatest meeste teisest liigast ja naiste esiliigast. Siin on nii nais-, mees- kui nasipaare kaasa löömas.

Pro Optika liigas osalevad vaid segapaarid. Tasemelt on see tugevusgrupp ehk kõige kirjum, sest leiame siit Eesti liigatennist aluseks võttes kolme erineva liiga tennisiste.

Turniiri üks peamisi eestvedajaid ja toetajaid Peeter Saks Tennisnetile: “See aasta on turniiril suur hulk erinevaid toetajaid, seetõttu pole ka turniiri ühe nimesponsori järgi nimetatud, nagu eelmistel aastatel. Pealegi on turniiri ellu äratanud ju Pallase Tenniseklubi, kes seda ka korraldab. Nii et Pallas Open on igati väärikas nimetus turniirile. Erinevad tugevusgrupid kannavad siis suuremate toetajate nimetusi. Korraldajate poolt suured tänud kõigile, kes on annavad oma panuse turniiri õnnestumisele. Nendeta ei saaks see toimuda.”

“Turniiri sportlik pool on üks asi, kuid oluline on ka kogu ettevõtmise sotsiaalne tahk. Turniiri on alati lõpetatud meeleoluka after party-ga.”

Selle aasta Pallas Openi partnerite ja toetajate nimekiri on tõepoolest igati väärikas: BaltCap, Südameapteek, Pro Optika, Bose, FineWine, Tallink Hotels, AS Tallink Grupp, Saku Õlletehas, Elu Sallid, Kotka Tervisemaja, M.V.Wool, Kehapood, ByKarine, Dievole, Teras Beach, Lock&Lock ning perekond Russow.

BaltCap liiga ajakava ja tabel.

Südameapteek liiga ajakava ja tabel.

Pro Optika liiga ajakava ja tabel.

scroll to top