fbpx
Close

Spordiennustaja Peep ja Raivo Suviste liiguvad lähestikku

Spordiennustaja Peep: tuleb otsida panuseid, mis tunduvad soodsad

Olen endiselt hämmingus, sest suhteliselt kindlana tundunud panus Borna Corici võidule läks metsa, aga samas tõi Elina Svitolina raha sisse, ehkki teda ei peetud favoriidiks. Mitmed spordiennustajad on mulle öelnud, et selles mängus riskida ei tasu, tuleb visalt otsida panuseid, mis tunduvad soodsad ja mitte liiga hoogu minna. Aga samas tean üht spordiajakirjanikku, kes kiitis, et spordi ennustamine on lihtne, ta aina kasvatab plussi, aga mõne kuu pärast ta enam ei tahtnud rääkida, kuidas tal on läinud.

Nüüd on juhtunud nii, et “kindlaid” panuseid ma enam ei julgegi teha ja Novak Djokovici võit (mis peaks olema küll raudkindel) ei anna liiga palju raha tagasi. Igatahes seekord ma veel üle 5 euro panust ei tee ja valin üsna võrdsed mängud – kui kaks läheb pihta, olen plussis. Et saada tagasi 100+ euro peale, peaks lõpus mingi suure panuse tegema, et siis kas käsi kullas või …. mullas. Aga esialgu veel mitte.

Naomi Osaka – Elina Svitolina. Ei jätka enam panustamist Svitolinale. Osaka tundub mänguliselt üpris kindel ja sel juhul ta nii palju Svitolinale ei kingi nagu seda eelmises ringis tegi Madison Keys. 5 eurot koefitsiendiga 1,70 Osakale.

Ülejäänud panused valin hoopis paarismängudest. Jätkan prantslaste paariga Herbert/Mahut, et nad võidavad USA vendi Bryan’eid. See oleks väike üllatus, aga võimalik. Panus 2,10 ja 5 eurot prantslastele.

Naiste paarismängus alistasid Samantha Stosur ja Shuai Zhang veerandfinaalis maailma esipaari. Nüüd hinnatakse poolfinaalis nende šansse täiesti võrdselt Tšehhi paariga Strycova/Vondroušova. Usun, et Stosur on väga motiveeritud kodus veel üht slämmitiitlit võitma ja 1,90 koefitsiendiga taas 5 eurot paarile Stosur/Zhang.

Raivo Suviste ennustused

Panustasin pigem lemmikute võidule ja see ilmselt tulu ei too. Võtan seekord veidi tagasihoidlikumalt – ikka ka veidi riskides.

Naomi Osaka – Elina Svitolina  (Svitolina võit, koef. 2,17). Raske ennustada, aga loodan, et Svitolina on kindlam ja panustan temale 5 eurot.

Serena Williams – Karolina Pliskova (Serena võit, koef. 1,36). Usun, et Serena võimsus ja täpsed löögid on Karolinale liiast ja panustan 5 eurot.

Meestel on paberil kõik selge ja üllatusi juskui ei tohiks olla. Juba eelmised minu pakkumised on tõestanud, et soovunelmad ei pruugi tihti täituda. Milos Raonic – Lucas Pouille – panustan geimidele. Arvan, et neid on vähem kui 37,5 (koef. 1,89).

P.S. Pafi Australian Openi kampaania leiab siit.

scroll to top