Sofia Tšeklistova jõudis veenva võiduga finaali

– Sofia Tšeklistova / Foto: Igor Pissarev

Sofia Tšeklistova jätkab suurepärases hoos Sestroretski (Peterburi lähistel) ITF-i 5. kategooria turniiril nimega Green Cup, kus ta üksikmängus jõudis finaali 6:2, 6:0 võiduga kaheksandana asetatud Sofia Ostrovskaja (Venemaa) üle.

Ka veerandfinaalis oli Tšeklistova loovutanud vastasele vaid kaks geimi, kokku on ta neljas mängus kaotanud ainult 15 geimi. Kuigi turniiri alustas 30 Venemaa neidu ja kaks välismaalast, jõudsid just need kaks finaali, sest Tšeklistova vastane on Kristina Dmitruk (Valgevene, 3).

Paarismängu poolfinaalis kaotas Tšeklistova koos Jekaterina Gromiga teisena asetatud paarile Anna Tšekanskaja/Diana Lukjanova (kõik Venemaa) 2:6, 2:6. Välja langes ka Dmitruk, seega saavad mõlemad finalistid homme keskenduda ainult üksikmängule.