fbpx
Close

Neli Eesti neidu jõudis Tallink Juniors Openil teise ringi

– Andrea Roots oli üks võidu toonud eestlannadest. / Foto: Erakogu

Eesti noortel ei olnud ITF-i juunioride 5. kategooria turniiril Tallink Juniors Open täna parim päev, kui 15 tennisistist said avaringis võidu ainult neli neidu.

Esimesena asetatud Sofia Tšeklistova pääses edasi 7:6, 6:4 võiduga Maria Mihhailova (Venemaa) üle ja Anet Angelika Koskel (7) 6:2, 6:2 võiduga Maria Kastrati üle. Veel pääsesid teise ringi meie kaks nooremat juunioride klassi mängijat Andrea Roots (14) ja Brit Martin (13). Roots alistas Tereze Vevere (Läti) 6:3, 6:0 ja Martin Katja Tuljakova (Valgevene) 6:2, 6:1.

Kuus Eesti tüdrukut said kaotuse, kuid tuleks märkida, et teist turniiri järjest tabas halb loosiõnn Viktoria Kleer Kliimandit, kes seekord läks kokku möödunud nädala Tartu turniiri võitja Julia Judenkoga (Venemaa, 8) ja kaotas 1:6, 1:6.

Noormeeste turniiril said kõik viis Eesti mängijat lüüa. Raske olnuks võitu loota Oskar Erik Hakonenil, kes läks kokku esimesena asetatud Ilja Simakiniga (Venemaa) ja kaotas 1:6, 5:7. Aga enim tuleb esile tõsta Marten Murrandit, kes kolmandana asetatud Jakub Pracharile (Tšehhi) kaotas 6:3, 6:7, 1:6. Teise seti tie-breaki’s jäi Murrand alla 6:8, seega ei olnud edu kaugel.

scroll to top