fbpx
Close

Ivanovile jätkub Pärnu PAF Open ka paarismängus

– Vladimir Ivanov / Foto: Toomas Kuum

Pärnu PAF Openi kolmapäevase võistluskava lõpetasid paarismängude veerandfinaalid. Ainsa Eesti tennisistina oli seal osaline Vladimir Ivanov. 

Paarismängus langesid kõik ülejäänud eestlased juba avaringis välja. Vladimir Ivanov koos venelasest partneri Maxim Ratnjukiga näitasid aga ka veerandfinaalis head koostöövaimu, mis tõi neile mäletatavasti esikoha Tartu PAF Openil. Veerandfinaalis oli vastaseks Venemaa-Suurbritannia paar Denis Klok/Joshua Paris. Paris oli mõned tunnid enne seda alistanud üksikmängu teises ringis Karl Kiur Saare kolmesetise lahingu järel.

Esimeses setis servi murdevõimalusi oli vähe, kahest korrast kasutasid ühe just Ivanov/Ratnjuk ära ning setivõit oligi käes – 6:4. Tundus, et britt Joshua Parise mäng oli kuidagi halvatud ja settide vahel konsulteeris ta võistluste arstiga. Ilmselgelt mitte asjata, sest 2:1 eduseisul Ivanovi/Ratnjuki kasuks surusid Klok/Paris kätt ja loobusid vigastuse tõttu edasi mängimast. Protokolli läks Ivanov/Ratnjukile seega kirja võit 6:4 2:1 lv.

Poolfinaalis ollakse vastamisi Luca Castelnuovo (Šveits)/Vlasko Mladenoviga (Bulgaaria, 1), keda võideti Tartu turniiri finaalis.

Mängude jooksvad tulemused leiad Paf.com lehelt.

Turniiritabel.

 

scroll to top