fbpx
Close

Serena Williams asendab Parma turniiril Bianca Andreescut

– Serena Williams. / Foto: AFP/Scanpix

Järgmisel nädalal Parmas peetaval WTA 250 turniiril Emilia Romagna Open, kus osaleb ka Kaia Kanepi, sai eestlanna kõige ohtlikumast konkurendist lahti, aga vähemalt sama ohtlik tuli asemele.

Maailma seitsmes reket Bianca Andreescu (Kanada), kellele turniiirst viimasel hetkel loobumine (olgu siis vigastus või haigus) on alates 2019. aasta suvest juba traditsiooniks saanud, võttis ennast Parma turniirilt maha, aga viimasel hetkel otsustasid korraldajatelt vabapääsmeid paluda õed Serena ja Venus Williams. Vanem õde Venus on praegu Kanepist edetabelis tagapool (87.), aga Serena teenib koos wild card’iga ka esimese asetuse. Serena langes Roomas kohe esimeses mängus välja ja vajab enne Prantsusmaa lahtisi rohkem võistluspraktikat.

Kuna Parma turniirist on loobunud ka Alison Riske (USA), näeb praegu asetatud mängijate rida (1-8) välja selline: Williams (WTA 8.), Madison Keys (USA, 23.), Petra Martic (Horvaatia, 25.), Veronika Kudermetova (Venemaa, 28.), Jessica Pegula (USA, 31.), Cori Gauff (USA, 35.), Darja Kasatkina (Venemaa, 37.) ja Amanda Anisimova (USA, 39.). Kuid Pegula või Gauffi (või mõlema) viimase hetke loobumine on ka üsna võimalik, sest nad on Roomas jõudnud veerandfinaali ega pruugi enam soovida Parmas kaasa lüüa.

scroll to top