fbpx
Close

PÖFFil linastub film John McEnroe: täiuslikkuse kuningriik

– John McEnroe / Foto: AP/Scanpix

Järjekordsel filmifestivalil PÖFF on kavas Eesti Olümpiakomitee spordifilmide programm. Selle raames on tennisesõpradel võimalik vaadata filmi “John McEnroe: täiuslikkuse kuningriik”.

Lood spordis ja selle ümber on emotsionaalsed ja kaasa­haaravad. Siin on magusaid võite ja kibedaid kaotusi, võitlust iseenda ja inimvõimete piiridega, oota­matust ja draamatikat ning erakordseid eneseületusi. Sport – see on ilu ja valu, austus ja pettumused, unistused ja kukkumised ning läbi kõige ikka ja jälle jaluletõusmine. Sport on inimlik.

Igal sportlasel on oma lugu – unikaalne, sügav ja tähendusrikas. Üks on ühine – oskus ja julgus unistada ning teha seda piirideta ja järjekindlalt. Seda tasub sportlastelt õppida. Kui meis kõigis oleks rohkem julgust unistada ja oma unistusi järgida, oleks kogu maailm parem ja õnnelikum paik.

Film “John McEnroe: täiuslikkuse kuningriik” linastub koos eksperdi kommentaaridega 28.novembril kelll 19:45 Coca-Cola Plazas. Järgmine seanss on pühapäeval 2. detsembril kell 20:00 samuti Coca-Cola Plazas.

Filmi treiler:

https://2018.poff.ee/filmid/416334</a>

USA tennisist John McEnroe oli omal ajal tõeline talent – juba 18-aastaselt jõudis ta Wimbledoni tenniseturniiri poolfinaali ning kokku kogunes tema kontole seitse Suure Slämmi turniiri võitu. Tema tugevus tenniseväljakutel paistis silma nii üksik- kui ka paarismängudes ning huvitaval kombel on ta ainus tennisist, kes on mõlemas mänguliigis saanud ka maailma esinumbriks. McEnroe on ainsa tennisistina võitnud ATP turniiri neljal aastakümnel. Ta on tõeline oma ala suurkuju ning tema tohutu töökus ja nüansirikkus tehnilistes detailides on teinud temast maailma ühe parima tennisemängija, kelle jälgedes suudavad käia ehk vaid Roger Federer ja Rafael Nadal. Film on tõeline maiuspala kõigile tennisesõpradele.

 

scroll to top