fbpx
Close

Winter Cup Tallinnas: Eesti poisid kaotasid Valgevenele ja tüdrukud Prantsusmaale

– Eesti U12 Winter Cup tiimid / Foto: Igor Pissarev

Täna Karulaugu Spordikeskuses alanud Tennis Europe U12 vanuseklassi Winter Cupi alagrupiturniiril jäid Eesti poisid Valgevene vastu üksikmängude järel 0:2 kaotusseisu, mis tähendab ka matši kaotamist. Eesti jätkab 5.-8. koha mängudes.

Esimeses kohtumises jäi Robin Kilp alla Ruslan Kostjukevitšile 1:6, 0:6 ja teises mängus Samuel Mandelkorn Artjom Morozovile 3:6, 4:6. Tegelikult sai Eesti kõige paremini favoriidile vastu, sest Läti kaotas Rumeeniale ja Gruusia Ukrainale mõlemad mängud 0:6, 0:6 ning Armeenia teenis Venemaa vastu ühe geimi.

Paarismängus said Mandelkorn ja Oliver Parik koguni ühe “kuiva” setivõidu, aga kaotasid ikkagi Morozovile ja Artjom Hersontšikile 4:6, 6:0, 3:10 (pikk tie-break otsustava seti asemel). 5.-8. koha turniiril kohtub Eesti homme Lätiga, kes Rumeenia vastu sai täna ühe geimi paarismängus.

Kahjuks ei saanud nii kõvasti Prantsusmaale vastu Eesti tüdrukud, kui Nikol Kedun kaotas Beverley Aaliyah Nyangonile 0:6, 0:6 ja Adriana Roots Shanice Roignot’le 0:6, 1:6. Paarismängus jäid Roots ja Sofia Yatsunyk alla Nyangonile ja Louna Zoppasele 5:7, 0:6. 5.-8. koha turniiril kohtub Eesti Soomega, kes kaotas täna Poolale 0:3.

– U12 Winter Cup grupipilt / Foto: Igor Pissarev
scroll to top