fbpx
Close

Pärnu teise liiga paarismängu võit läks Õitspuude perre

– Heiki Õitspuu, Ramon Õitspuu, Ivo Toomesoo ja Rivo Tettermann / Foto: Toomas Kuum

SEB Liigatennise meeste teise liiga paarismängu 3. etapp peeti Pärnu Tennisehallis. Pärnu paarismänguturniiridel on koosseis alati tugev, nüüdki oli intriig üleval juba alagrupimängude staadiumis.

Eelnevate etappidega võrreldes osalesid Pärnus mõned paarid, kus üks paarilistest ei tohtinud mängida kolmandast liigast tugevama partneriga. Tulemuste põhjal võib tõdeda, et reglemendi seisukohalt oldi üsna piiri peal. Nii mängis Rivo Tettermann koos Ivo Toomesooga ja Erik Ambrosius Peep Vitsaga. Heiki Õitspuu paariliseks oli poeg Ramon Õitspuu, kelle puhul arvestati pikemat võistluspausi ja seniseid tulemusi.

Turniiri võitsidki Õitspuud, kes alistasid finaalis Tettermann/Toomesood 5:7 6:1 10:8. Poolfinaalis olid Õitspuud kindlalt üle Aivar Nurme/Peeter Saksast 6:1 6:1 ja Tettermann/Toomesoo Hendrek Kelder/Toomas Kuumast 7:6(4) 6:4. Teises poolfinaalis pareerisid Tettermann/Toomesoo esimeses setis settpalli ning teises setis võideti kaheksast otsustavast punktist seisul 40:40 koguni kuus!

Õitspuud siiski kaotuseta ei pääsenud. Nimelt alagrupis jäädi napilt alla Kelder/Kuumale 3:6 6:4 11:9. Veerandfinaalis langes välja esimesena asetatud paar Vladimir Issajev/Ilja Poljašov ja eelmise hooaja lõpus Pärnus ühe etapi võitnud paar Sulev Raudsepp/Rainer Änilane.

SEB Liigatennise meeste II liiga paarismängu etapp Pärnus
allikas: https://etl.tournamentsoftware.com
scroll to top