Osavõturohke teise liiga paari võitsid Rain Sinimaa ja Harly Mägi

– Finalistid Kristjan Pajumets ja Kristjan Abakanov / Foto: Vadim Samson

Läinud nädalavahetusel toimus meeste liigatennises lisaks kahele üksikmänguturniirile ka üks paarismängu etapp.

Teise liiga paarismäng meelitas kohale 19 paari, kusjuures neid võinuks rohkemgi olla kui poleks arvulist piirangut seatud. Alagrupimängud suudeti ära pidada reede õhtu jooksul, viimane mäng lõppes veidi enne päikese loojumist!

Heitlus pääsu eest play-offi oli tihe ja mõned paarid jäid alagrupi faasi pidama vaid tänu kehvemale võidetud.kaotatud geimide suhtele. Veerandfinaalis sündis paar üllatust, mistõttu kujunenud poolfinaali koosseisu oleks enne turniiri algust keeruline prognoosida.

Poolfinaalis võitsid Harly Mägi ja Rain Sinimaa kogenud dueti Vladimir Issajev/Ilja Poljashovi 7:5 2:6 10:3 ning Kristjan Abakanov/Kristjan Pajumets Risto Bernstein/Mait Mengeli 7:5 6:4. Esikohamatš osutus tavapärasest ühepoolsemaks. Mägi/Sinimaa võitsid Abakanov/Pajumetsa 6:3 6:1.