Olssonile esimene etapivõit, Lobanov ja Kuutok jätkavad võidusoonel

– Kristjan Kuutok jätkab võidusoonel / Foto: Tennisnet arhiiv

SEB Liigatennises võistlseid läinud nädalavahetusel mehed kolmes üksikmängu klassis: teine, kolmas ja neljas liiga.

Tartus teise liiga turniiril noppis oma kolmanda etapivõidu sel aastal Kristjan Kuutok (3), kes tõusis peale seda üldarvestuses kolmandale positsioonile. Finaalis alistas Kuutok tartlase Denis Pavlovi (7) 4:6 6:0 11:9. Kuutok nägi kurja vaeva juba poolfinaalis jõgevalase Kuldar Lääne alistamisega – 6:7 6:3 10:7.

Kolmandas liigas tuli esikohale ja ühtlasi saavutas esimese etapivõidu Jonas Olsson, kes võitis otsustavas mängus Lauri Liivati 3:6 6:3 10:8. Poolfinaalides oldi vastavalt paremad Erkki Leegost 6:4 7:6 ja üldliidrist Alex Raadikust 6:4 2:6 10:4.

Neljandas liigas kohtusid juba poolfinaalis viimaseid turniire valitsenud pärnakas Igor Lobanov ja tallinlane Shamil Nadyrov. Seekord jäi peale Lobanov 6:3 7:6. Lobanovi finaalivastane üllataja Artur Ossipenkov sai poolfinaalis jagu Ilja Rabtsevitšist 7:5 6:3. Esikohamatš Lobanovile tulemusega 7:5 6:2. Lobanov on nüüd ülarvestuses teisel kohal Ida-Virumaa tennisisti Artjom Urbi järel.