fbpx
Close

Liina Suurvarik ja Piret Ilves tegid Jurmalas puhta töö

– Tennis / Foto: Pixabay

ITF Seniors Tour sarja kuulunud Latvian Open Seniors turniiril Jurmalas näitasid taas võimu Liina Suurvarik ja Piret Ilves.

Väga väärtuslikul ja tugeval A-kategooria turniiril ei teinud kaasa palju eestlasi, ent sellest sõltumata tegid Liina Suurvarik ja Piret Ilves oma vanuseklassides puhta töö ja nii tuli koju hulganisti esikohti.

W35+ vanuseklassis saavutas Liina Suurvarik kindla esikoha, alistades finaalis Donata Wustlichi Saksamaalt 6:3 6:1 ja W45+ vanuseklassis Piret Ilves, kes alistas omakorda Dace Kolesinat Lätist 6:0 6:2. Paarismängus mängisid Ilves ja Suurvarik koos WD35+ klassis ja juba harjumuspäraselt nopiti siingi kindel esikoht.

Et sellest veel vähe poleks, tulid mõlemad meie naisseeniorid võitjaks ka segapaarismängus. XD35+ klassis oli Suurvarik koos Sergei Borozdenkoviga (Venemaa) finaalis üle Karin Küttis (Eesti)/Borys Amkhinetsist (Ukraina) 6:0 4:6 10:4. XD45+ klassis võitis Ilves koos Pieter van Houteniga (Holland) finaalis Trudie von Houben/Gilles de Gouy-d (Uus-Meremaa) 6:2 6:2.

scroll to top