fbpx
Close

Mõlemad eestlannad asuvad Roland Garrosis võistlustulle pühapäeval

– Roland Garrosi Philippe Chatrier nimeline peaareen / Foto: Scanpix/AP

Kuigi Prantsusmaa lahtiste meistrivõistluste avapäeva kavas on vaid 20 naiste üksikmängu 64st, on pühapäeval alustajate seas nii Anett Kontaveit (17) kui ka Kaia Kanepi.

Kanepi asub võistlustulle 7. väljaku esimeses mängus, kus tema vastane on tšehhitar Marie Bouzkova (WTA 46.). Kohtumine algab kell 12 Eesti aja järgi. Kontaveit mängib aga seekord Caroline Garciaga (Prantsusmaa, WTA 45.) Philippe Chatrier’ nimelisel peaväljakul. Enne seda toimub peaväljakul üks meeste ja üks naiste mäng, mille pikkust on raske ennustada, kuid kuskil 4-5 tundi peaksid need kohtumised ikka kestma. Seega võib eeldada, et Anett ei tule väljakule enne kella 16, kuid reaalsem aeg on siiski kella 17 paiku.

Pariisi ilmaennustus on homseks üsna masendav – erinevalt Eestist, kus on praegu 20-23 kraadi sooja, on Prantsusmaa pealinnas oodata vihma ja päeval vaid 12-15 plusskraadi. Kuid Philippe Chatrier’ väljakul on katus, mistõttu Kontaveidi ja Garcia kohtumine peaks toimuma ilmastikuoludest olenemata.

Tennisnet kirjutab mõlemast mängust lühikese eelloo, sest oleme viimase paari kuu jooksul tutvustanud nii Bouzkovat kui ka Garciat.

Vaadake pühapäevast ajakava siit.

Eestlannade mänge kannab Pariisist üle Kanal 12 ja Postimehe veeb.

scroll to top