fbpx
Close

Koskel pääses Tallinn Openi finaali, Gull ja Kliimand võitsid paarismängu

– Anet Angelika Koskel mänguhoos / Foto: ETL

Homme jõuab lõpule juunioride ITF-i 4. kategooria turniir Tallinn Open, kus eestlastest on edukamad olnud neiud.

Üksikmängus jõudis Anet Angelika Koskel (8) finaali, kui alistas Lissi Kubre (3) 7:5, 6:1. Ta kohtub esikohamängus Klaudia Bubelytega (Leedu, 2), kes võitis poolfinaalis Liisa Varuli (7) 6:3, 6:2.

Kui eile kirjutasime, et üksikmängudes jõudis poolfinaali võrdselt Eesti ja Leedu mängijaid (mõlemaid 4), siis täna selgus, et leedulased jäid siiski peale ja finaalides on nende ülekaal 3:1. Põhjus on selles, et mõnevõrra üllatuslikult kaotas Mark Lajal (1), kes Lätis oli kaks turniiri võitnud, koduväljakul Ainius Sabaliauskasele (4) 6:7, 0:6. Finaalis on Sabaliauskase vastaseks teine leedulane Pijus Vaitiekunas (2).

Paarismängudes lõppes Eesti-Leedu duell 1:1, sest neidudest võitsid Grete Gull/Viktoria Kleer Kliimand finaalis üllatuslikult üksikmängu finalistid Bubelyte/Koskeli 6:2, 3:6, 10:6. Kuna noormeeste finaalis kohtuvad ainult Leedu paarid, siis seal on nende esikoht kindel.

Nii et homme sõltub Koskeli ja Bubelyte finaali tulemusest, kas esikohad jagunevad Eesti ja Leedu vahel võrdselt või jäävad külalised peale.

scroll to top