fbpx
Close

Mis nüüd toimus? Anett Kontaveit kaotas Madridi turniiril Ashleigh Bartyle!?

– Anett Kontaveit mullusel Cincinnati turniiril, kus ta tegelikult Ashleigh Bartyga kohtus.
/ Foto: Zumapress.com/Scanpix

Pealkirjas öeldut ei saa päris tõsiselt võtta. Tegemist on nn simulated reality tüüpi võistlusega, kus mängijate andmed ja nende senised tulemused sisestatakse arvutisse, kes siis kohtumise nii-öelda “läbi mängib” ja lõpptulemuse kirja saab.

Tundub, et Madrid Openi simuleeritud turniiril “ei vedanud Anettil loosiga”, et ta läks kohe kokku maailma esireketi Ashleigh Bartyga, kelle vastu tal küll viimati peetud mäng Cincinnati turniiril oli märksa tasavägisem – 6:4, 5:7, 5:7. Nüüd pani arvuti kirja kaotuse 2:6, 3:6, kusjuures Anettil jäi kasutamata viis murdepalli. Naiste turniiril on veel “mänge” peetud, aga need tulemused tähtsust ei oma, ehkki arvuti on mõnel juhul välja mänginud ka kerge üllatuse.

Aga siiski – kui keegi täna juhuslikult vaatas sporditulemuste lehekülge Sofascore, siis võis ta küll esmalt ehmatada, et Kontaveit platsil käis, aga seal juures on ka märge, et tegemist on simulated reality turniiriga.


Anett kannab tenniseväljakul Lacoste rõivaid. ????????????? “???????????” ???? ?????? ??????? ?????????????? -??%-?? ➡️ www.tennispro.eu/lacoste

scroll to top