fbpx
Close

Meeste teises liigas jätkub ainuvalitsemine

– Tondi Tennisekeskus / Foto: Facebook

SEB Liigatennise meeste teise liiga üksikmängus on sellel hooajal ohjad enda kätte haaranud üks mängija – Kristjan Kuutok.

Viimati peetud etapil Tondi Tennisekeskuses oli vaatamata väga ühtlasele koosseisule taas kord võidukas Kristjan Kuutok. See oli tema neljas järjestikune esikoht. Selle hooaja kaheksast etapist, kus ta on osalenud, kuulub tema kontosse juba viis etapivõitu. Kuid sellest veel ei piisa, et tõusta üldarvestuses liidriks.

Teel esikohale oli Kuutokil tegelikult kergemat laadi mänge vaid kaks, ülejäänutes pidi ta oma parimaid oskusi rakendama. Juba 16 hulgas nägi ta kõvasti vaeva Erki Tammenurme alistamiseks – 6:3 7:6)9). Poolfinaalis võitis Kuutok Aleksandr Rebrovi 7:6(3) 6:2 ja finaalis teatud üllatusena nii kaugele jõudnud Mati Endet 6:3 2:6 10:5. Ende omakorda oli väljakukkumise äärel juba esimeses ringis, kui Jürgen Rannap sai võidetud tulemusega 3:6 6:3 10:8. Poolfinaalis oli Ende parem esmakordselt nii kaugele jõudnud Oliver Lichtist 7:6(6) 6:2.

Esimesena asetatud ja üldarvestuse teine mees Heigo Einblau kaotas veerandfinaalis just Lichtile. Liider Hendrek Kelder seekord kaasa ei mänginud.

Turniiritabel.

scroll to top