fbpx
Close

Meeste poolfinaalis neli maailma parimat – mida arvab ennustaja Peep?

Rafael Nadal. Foto: EPA/Scanpix

Kui Prantsusmaa lahtiste meistrivõistluste naiste üksikmängus on kindel, et näeme laupäeval uut slämmiturniiri võitjat, siis meeste poolfinaalis on ainult vanad tuttavad.

Tõsi, neist austerlane Dominic Thiem (4) ei ole veel ühtki slämmiturniiri võitnud, aga ta on Pariisis olnud nii kaugel kui tänavu juba kolm aastat järjest – 2016 ja 2017 poolfinaalis, 2018 jõudis ka finaali. Ses mõttes on “üllataja” hoopis Roger Federer (Šveits, 3), kes Pariisis mängis viimati poolfinaalis 2012. aastal ning kolmel eelmisel aastal ta liivaväljaku suure slämmi turniirist hoopis loobus.

Poolfinaalides on Novak Djokovic (Serbia, 1) favoriit Thiemi vastu ja Rafael Nadal (Hispaania, 2) Federeri vastu ehk siis endiselt vastavalt edetabelile. Kui juba varem kirjutasime, et Federer pole Nadali Roland Garrosis kunagi võitnud, sii Thiem sai Djokovicist 2017. aasta veerandfinaalis jagu. Ent tänavu Madridi turniiri finaalis alistas Djokovic Thiemi settidega 2:0.

Mida arvab ennustaja Peep meeste poolfinaalidest?

“Meeste üksikmängu tulemusi pole seni olnud raske ennustada: võtad lihtsalt selle, kes on edetabelis eespool ja panustad tema võidule. Aga näiteks Nadali peale panustades palju ei võida, kui sa just iga kord tema võidule tuhat eurot ei pane,” rääkis Peep. “Sama on ka poolfinaalis, kus Nadali võidule on koefitsient 1,14 ja Djokovici võidule 1,49. Federeri võidu peale pannes saaks raha tagasi rohkem kui kuuekordselt (6,25), aga vaevalt ta Nadali võidab. Seepärast tuleb võtta teine poolfinaal ja ennustada seda.”

Peep soovitas, et võib panna näiteks 20-30 eurot Djokovici võidule koefitsiendiga 1,49, aga tema meelest on päris hea ka anda Djokovici poolt 1,5 setti ette ja siis panustada talle koefitsiendiga 1,95, et ta võidab settidega 3:0 või 3:1 (mõlema tulemuse korral saab raha pea kahekordselt tagasi). “Ühe seti Djokovic ilmselt kaotab, aga rohkem mitte,” pakkus Peep.

Vaadake Pafi kõiki tennisepanuseid siit!

scroll to top
Inline
Inline