fbpx
Close

Mark Lajali teekond Pariisis katkes ka paarismängus

– Mark Lajal / Foto: ETL

Prantsusmaa lahtiste juunioride turniiril ei õnnestunud meie tulevikulootusel Mark Lajalil paarismängus veerandfinaali pääseda. Üksikmängus langes Lajal teatavasti konkurentsist avaringis.

Jack Pinnington Jonesiga (Suurbritannia) esimest asetust omanud Mark Lajalil ei jäänud palju puudu, et oleks mängitud end noormeeste paarismängus kaheksa tugevama hulka. 16 hulgas kohtuti Ukraina-Bulgaaria paariga Vjatšeslav Bielinski/Petr Nesterov.

Peale kaotatud avasetti 4:6 võitsid Lajal/Pinnington teise seti veenvalt 6:2 (kaks servimurret) ja nii otsustas mängu saatuse loterii hõnguline kümneni kiire lõppmäng. Avaseti esimeses pooles asuti kahel korral küll servimurdega ette, ent seda edu ei suudetud hoida. Omati võimalust ka viigistada seis 5:5-le, ent seda ei realiseeritud (enda pallingul).

Kiires lõppmängus oldi kogu aeg tagaajaja rollis, kuni suudeti tabloole viik jalule seada – 7:7. Seejärel kaotati punkt oma pallingul ja Bielinski/Nesterov omakorda ei vääratanud edaspdi – otsustav sett neile 10:7. Mäng kestis kokku veidi üle tunni.

scroll to top