Mark Lajal võidukas kahel rindel

– Mark Lajal | Foto: Erakogu

ITF-i juunioride 4. kategooria turniiril Kramforsis (Rootsi) jätkab kaotuseta võistluse üks favoriite Mark Lajal, kes on üksikmängus jõudnud poolfinaali ja paarismängus finaali.

Mõlemas mänguliigis on Lajal asetatud esimesena. Viimased kaks üksikmängu on tal välja tulnud väga hästi, ta on loovutanud kokku neli geimi. Neljapäevases veerandfinaalis alistas Lajal Lun Obruli (Sloveenia) 6:1, 6:2. Võib-olla on Lajalil veerandfinaalis senistest ehk pisut raskem vastane, jälle sloveen Maj Premzl (8). Kuid ka Premzl (ITF Juniors 741.) on Lajalist pisut üle viiesaja koha tagapool.

Paarimängu poolfinaalis võitsid Lajal ja Charlelle Cosnet (Prantsusmaa) veel kaht prantslast Cesar Bouchelaghemi ja Arthur Filsi 6:4, 6:4.