Kaks Eesti neidude paari jõudis Tallink Junior Openil poolfinaali

– Tallinki Tennisekeskus / Foto: Facebook

ITF-i juunioride 5. kategooria turniiril Tallink Junior Open saatis Eestit täna edu neidude paarismängus, kus kaks paari jõudsid poolfinaali.

Kui aga alustada neidude üksikmängust, siis kõik kolm eestlannade heitlust veerandfinaalis olid tasavägised, aga paraku lõppesid kaotusega. Esimesena asetatud Sofia Chekhlystova jäi 1:6, 6:3, 2:6 alla Julia Judenkole (Venemaa, 8), kes eelmisel nädalal võitis samalaadse turniiri Tartus. Kui lähtuda eelmise aasta loogikast, mil mõlemad turniirid võitis neidude seas sama mängija (Tara Wurth, Horvaatia), peaks Judenko nüüd ka Tallinnas võitma. Brit Martin kaotas viiendana asetatud Emilija Tverijonaitele (Leedu) 6:7, 3:6 ja Anet Angelika Koskel (7) Polina Skopintsevale (Venemaa) 6:3, 4:6, 4:6.

Paarismängus said aga Chekhlystova/Koskel (1) lohutust, kui alistasid veerandfinaalis Aurelia Riga ja soomlanna Clarissa Blomqvisti 6:2, 7:5. Kuid poolfinaali pääsesid ka Martin/Andrea Roots, kes võitsid kolmandana asetatud Judenko/Zlata Jankovskaja 7:5, 6:2. Kuna Eesti paarid poolfinaalis omavahel ei kohtu, siis on veel võimalus, et tuleb täielik Eesti finaal.

Noormeeste paarismängus eestlased veerandfinaalist edasi ei saanud, kaotasid nii Oskar Erik Hakonen/Alex-Andre Ojassalu kui ka Marten Murrand koos soomlase Oskari Eerolaga.