fbpx
Close
PAF.ee

Mark Lajal langes poolfinaalis välja

Mark Lajal, kes oli veerandfinaalis loovutanud teise asetusega hollandlasele Mick Veldheerile vaid kolm geimi, langes täna Heraklioni ITF-i M15 turniiri poolfinaalis välja enam-vähem sama kindla kaotusega.

Lajal jäi eakaaslasele (mõlemad 18) Francesco Maestrellile (Itaalia, ATP 1020.) alla 2:6, 2:6. Täpsustuseks lisame, et kui eelmises uudises kirjutasime, et Maestrelli pole viimasel ajal noorteturniiridel kaasa mänginud, siis tegelikult ta ei saanudki seda teha, sest saab 19-aastaseks detsembris. Tema noorte edetabeli parim koht (50.) pärineb 2020. aasta jaanuarist.

Lajali serv tundub turniiridel olevat üsna kõikuv, täna ei tulnud tal palling välja, sest eestlane ei löönud ühtki ässa, tegi 4 topeltviga ja sai esimeselt servilt ainult 57% punktidest. Mõnes mängus on viimane number Lajalil olnud 90% lähistel ja korra isegi 100%.

Kuna ITF-i turniiridel pannakse ATP punkte nädal hiljem, peaksid Lajali mõlemad tulemused Heraklionist (veerand- ja poolfinaal) kajastuma edetabelis alles 22. novembril.

scroll to top