Alexela Mastersi võitsid Vladimir Ivanov ja Elena Malõgina

– Vladimir Ivanov võidukarikaga / Foto: Mati Hiis/ETL

Alexela Mastersil Tondi Forus Tennisekeskuses selgusid täna meeste ja naiste parimad. Meeste finaalis kohtusid Vladimir Ivanov ja Karl Kiur Saar ning naistel selgitasid võitja Elena Malõgina ja Valeria Gorlatš.

Meeste finaalis oli favoriit Vladimir Ivanov Karl Kiur Saarest parem kahes setis. Kui esimene sett läks talle üsna veenvalt 6:3, siis teises setis olid omad võimalused ka Saarel. Ent määravaks sai Ivanovi kindlam mäng ja ühtlasem esitus. Üksikutes geimides näitas mänguklassi ka Saar, aga sellest jäi väheks, eriti teises setis, kus ta oli vahepeal ka servimurdega peal. Teine sett Ivanovile 6:4.

– Alexela Mastersi võitja Elena Malõgina / Foto: Mati Hiis/ETL

Naiste otsustavas kohtumises kestis esimene sett veidi üle 20 minuti, Malõgina võitis selle kuivalt 6:0. Gorlatš ei saanud terve seti jooksul palli korralikult platsile. Teises setis mängupilt muutus oluliselt. Gorlatš oli kohati ründavamgi pool. Mängu pikim ja otsustavaim geim mängiti Malõgina eduseisul 4:3. Gorltaš omas mitut geimpalli oma pallingul, kuid läks ikkagi ära. Malõginal õnnestus alles viies murdepall realiseerida. Sellega oli mängu saatus sisuliselt otsustatud ja teine sett Malõginale 6:3.

Homme selguvad kõik võitjad noorte Alexela Mastersil.