fbpx
Close

Anett Kontaveit pressikonverentsil: ma ei mõelnud sellele, et seis Pliškovaga oli 0:3

– Anett Kontaveit WTA aastalõputurniiri avatseremoonial Zapopan City Hallis / Foto: AFP/Scanpix

WTA kodulehekülg edastas Anett Kontaveidi mõtteid pressikonverentsilt pärast 6:4, 6:0 võitu Karolina Pliškova üle WTA finaalturniiri alagrupi teises voorus.

Anett tunnistas, et on väga elevil võimalusest mängida poolfinaalis. “Arvan, et tegin hea mängu. Kõige tähtsam oli püsida võimalikult stabiilsena. Tema servidega harjumine võttis pisut aega, aga tundsin, et mu mäng läks kohtumise käigus aina paremaks.”

Eelnevaid kaotusi Anett enda sõnul arvesse ei võtnud. “Arvan, et ma ei mõelnud faktile, et seis Pliškovaga oli 0:3,” ütles ta. “Iga kord, kui sa astud väljakule, on uus võimalus. Eelmised kohtumised ei loe. See on uus päev ja sa pead võitma mängijat, kes on sinu vastas. Nii peaks lähenema igale mängule.”

Uuesti kordas Anett ka seda, mida ütles pärast matši Barbora Krejcikovaga, et tähtis on ründavalt mängida, aga jätta endale väike eksimisruum. “Põhiline on rohkem usaldada oma lööke ja minna neid tegema, aga väikese varuga,” ütles Anett. “Usun, et tähtis on mitte üle pingutada, vaid püsida agressiivsena ja säilitada kontroll mängu üle. Kui see pole võimalik ja vastane dikteerib pallivahetust, tuleb püsida nii stabiilne kui võimalik.”

scroll to top