fbpx
Close

Maileen Nuudi jõudis W60 turniiril põhitabelisse

Maileen Nuudi Billie Jean King Cupil. / Foto: Allar Hint

Maileen Nuudi mängis edukalt Istanbulis ITF-i W60 turniiri kvalifikatsioonis, kust ta pääses edasi põhiturniirile.

Kuigi palju Nuudi pingutama ei pidanud. Tänu kaheksandale asetusele oli ta valikturniiri avaringis vaba ja piisas ühest võidust. Aga mäng Tina Nadine Smithiga (Austraalia, WTA 597.) oli raske – Nuudi võitis 4:6, 7:6, 6:4. Maailma edetabelis olid naised üsna võrdsed, Nuudi ainult 26 kohta eespool ja seda tõestas ka mäng. Teises setis mängis Nuudi küll 4:1 edu maha, aga ei vääratanud tie-break’is. Seisul 4:5 võitis ta kaks punkti vastase servil ja ühe oma servil ja viis kohtumise otsustavasse setti, kus Nuudile piisas ühest murdest kolmandas geimis.

Põhiturniiril oli Nuudil loosiõnne, sest ta kohtub avaringis vabapääsme saanud Türgi tennisisti Aysegul Mertiga (WTA 970.), Kuid võidu korral on teises ringis vastane kas Irina Maria Bara (Rumeenia) või Lina Gjorcheska (Põhja-Makedoonia), kes maailma edetabelis vastavalt 280. ja 214. kohal, aga Bara oli veel aasta tagasi WTA 104. reket.

Elena Malõgina on Nottinghamis W25 turniiril asetatud viiendana ja peab avaringi kohtumise Manon Leonardiga (Prantsusmaa, WTA 434.) teisipäeval. Samuti selgub teisipäeval, kas Monastiris saab põhiturniirile Elisabeth Iila. Ta oli kvalifikatsiooni avaringis vaba, teises alistas Severine Deppneri (Prantsusmaa) 6:3, 7:6.

scroll to top