fbpx
Close
PAF.ee

Liigaturniiri võitsid esimestena pärast pausi Alex Raadik ja Ann Hiiemaa

– Alex Raadik ja Jaanus Karilaid / Foto: Erakogu

Koroonaviirusest tingitud piirangute leevendamise tõttu sai lõppenud nädalavahetusl jätkuda SEB Liigatennise võistlussari. Alustuseks toimus meeste kolmanda liiga ja naiste neljanda liiga üksikmängu etapp.

Mõlemad turniirid peeti Tallinna Kalevi Tenniseklubis. Meeste kolmandas liigas tuli esikohale tunamullune selle tasemegrupi parim Alex Raadik. Raadiku teekond etapivõiduni ei kulgenud sugugi kergelt. Veerandfinaalis alistas ta napilt Elmer Maasi, poolfinaalis Anton Nikitini 7:5 6:4 ja lõpuks finaalis Jaanus Karilaidi 3:6 7:5 10:8. Karilaid oli poolfinaalis omakorda parem kõige kogenumast kolmanda liiga mängijast Juri Ivanovist (2) 4:6 7:6(4) 10:4. Temale oli see ka esmakordne finaali jõudmine.

Naiste neljandas liigas näitas kindlat minekut Ann Hiiemaa, kellele osutas suurimat vastupanu teisena asetatud Diana Laurits-Tass veerandfinaalis – 7:5. Poolfinaalis alistas Hiiemaa Ülli Ennuste (3/4) 6:2 ja finaalis kõvasti progresseerunud Marianna Karmi 6:0. Karm oli aga poolfinaalis üle esimesena asetatud Kirsi Ansperist 7:5.

Sellel nädalavahetusel naasevad väljakule esimese, teise (paarismäng) ja neljanda liiga mehed ning I, II ja III liiga naised. Naised konkureerivad laupäeval üksikmängus ja pühapäeval paarismängus.

scroll to top