fbpx
Close

Kolm eestlast jõudis Tamperes veerandfinaali

– Alexander Georg Mändma / Foto: Viktor Burkivski

Juunioride ITF-i 4. kategooria turniiril TaTS Open, mis peetakse Tamperes, jõudsid täna veerandfinaali Eesti neiud Lissi Kubre ja Sofia Tšeklistova ning noormeeste turniiril Alexander Georg Mändma.

Teisena asetatud Kubre võitis Johanna Strömi (Rootsi) 7:5, 6:2 ja Tšeklistova Kristina Paskauskase (Suurbritannia) 6:2, 7:5. Veerandfinaalis on Tšeklistoval raske vastane, esimesena asetatud Ella Haavisto (Soome), Kubre kohtub aga Margarita Ignatjevaga (Läti, 6). Neidude turniiril jõudsid 8 parema hulka ainult Soome, Eesti, Läti ja Rootsi mängijad.

Mändma (4. asetus) alistas Peter Alami (Suurbritannia) 7:6, 6:4 ja kohtub veerandfinaalis oma paarismängupartneri Mans Dahlbergiga (Rootsi). Noormeeste veerandfinalistidest pooled esindavad Rootsit.

Õhtul peeti paarismängu veerandfinaalid ning suurepärase tulemuse saavutasid Tšeklistova/Anet Angelika Koskel, kes võitsid esimesena asetatud paari Alissa Budanova (Venemaa)/Margarita Ignatjeva (Läti) 6:1, 1:6, 10:7. Mändma ja Dahlberg jõudsid samuti poolfinaali.

scroll to top