fbpx
Close

Zhuhai eliitturniiril pole selgunud veel ühtki poolfinalisti

– Tennisepallid / Foto: Pixabay

Zhuhai Elite Trophy turniiril, kus kaks tennisisti, nende seas ka meie Anett Kontaveit, on võistluse juba lõpetanud, pole veel selgunud ühtki poolfinalisti.

Õigupoolest Roosi alagrupi ei saanudki täna poolfinalist selguda, sest ka Anetti kaotuse korral Julia Görgesile poleks esikoht ikka veel selgeks saanud. Küll võis aga Asalea alagrupis kahe võiduga edasipääsu kindlustada eliitturniiri kõrgeima asetusega mängija Darja Kasatkina (Venemaa), kuid ta kaotas Madison Keysile (USA) 2:6, 4:6. Kasatkina saatus on nüüd sarnane Kontaveiti omale – tal on kirjas kolmesetiline võit ja kahesetiline kaotus, mis ei jäta “surnud ringi” korral edasipääsulootusi. Keys peab viimases kohtumises Qiang Wangi (Hiina) vastu võitma vähemalt ühe seti, siis ta pääseb poolfinaali.

Kolmandas tänases mängus oli Garbine Muguruza (Hispaania) algul raskustes, aga haaras initsiatiivi ja võitis Shuai Zhangi (Hiina) 3:6, 6:3, 6:2. See oli Kameelia alagrupi esimene mäng, homme alustab selles kolmikus turniiri Anastasia Sevastova (Läti, 2). Kindlasti aga esikohta see mäng ei selgita, sest Sevastova kohtub Zhangiga.

Ainsana jõuab neljapäeval lõpule turniir Roosi grupis, kus Elise Mertens ja Görges selgitavad võitja.

scroll to top